Du will no longer offer ITV Choice in the region from August 20

If you're a fan of British soaps and television shows, this might come as a shock

Still of a scene from Coronation Street, Britain's longest running soap opera. Katie McGlynn, as Sinead Tinker, and Sam Aston, as Chesney Brown.
CREDIT: Granada Studios *** Local Caption ***  al14ma-Coronation-p3.JPG

If you're a fan of Coronation Street, The Chase, or Doc Martin, you might have to find a new British television show to watch – as ITV Choice will no longer be available in the UAE from August 20.

Du announced the change in an email to its customers, saying: "Starting from 20 August, the content provider will no longer offer ITV Choice (227) in the region. The channel will automatically be removed from your package. Sorry for the inconvenience."

ITV Choice is popular with British residents of the UAE, with its offering of UK programming produced by ITV Studios and other independent production companies. Among its offerings are Brit favourites such as Emmerdale, Coronation Street, I'm a Celebrity... Get Me Out of Here!, The Jonathan Ross Show, Doc Martin, The Chase and Tipping Point.

The channel is available in parts of the Middle East, Africa, Asia and Malta. However, according to its Facebook page, it seems that the Maltese were handed a similar notice at the end of July from their service provider, as outraged residents vented their displeasure at no longer having access to the channel from the same date, August 20.

The decision has also drawn criticism from residents in the UAE, with du  subscribers describing their unhappiness on social media.

Neil Tyrer said on Twitter that it was "totally unacceptable", and ITV Choice was one of only a couple of channels he watched on television.

It's unclear whether the decision to cease its operations in the region was an ITV decision or one made by du. The National has asked du for comment.

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

SHOW COURTS ORDER OF PLAY

Centre Court (4pm UAE/12pm GMT)
Victoria Azarenka (BLR) v Heather Watson (GBR)
Rafael Nadal (ESP x4) v Karen Khachanov (RUS x30)
Andy Murray (GBR x1) v Fabio Fognini (ITA x28)

Court 1 (4pm UAE)
Steve Johnson (USA x26) v Marin Cilic (CRO x7)
Johanna Konta (GBR x6) v Maria Sakkari (GRE)
Naomi Osaka (JPN) v Venus Williams (USA x10)

Court 2 (2.30pm UAE)
Aljaz Bedene (GBR) v Gilles Muller (LUX x16)
Peng Shuai (CHN) v Simona Halep (ROM x2)
Jelena Ostapenko (LAT x13) v Camila Giorgi (ITA)
Jo-Wilfried Tsonga (FRA x12) v Sam Querrey (USA x24)

Court 3 (2.30pm UAE)
Kei Nishikori (JPN x9) v Roberto Bautista Agut (ESP x18)
Carina Witthoeft (GER) v Elina Svitolina (UKR x4)

Court 12 (2.30pm UAE)
Dominika Cibulkova (SVK x8) v Ana Konjuh (CRO x27)
Kevin Anderson (RSA) v Ruben Bemelmans (BEL)

Court 18 (2.30pm UAE)
Caroline Garcia (FRA x21) v Madison Brengle (USA)
Benoit Paire (FRA) v Jerzy Janowicz (POL)

EDITOR'S PICKS
NEWSLETTERS
Sign up to:

* Please select one